Flashback shape for ripping pools and cruising
30” x 10” x 15.5”wb | Resin-7 hard rock maple | Mellow Concave
6.5” Tensor alloy trucks | Die-cut griptape with top print | Recycled plastic
deck rails | Featured Artist Andre Razo
| age group | Adults |
| Bearing | Abec 7 |
| Farbe | Ola |
| Wiel kleur | Grey |
| Max Load | 100 Kg |
| Wheelbase (cm) | 39.37cm |
| Raddurchmesser | 65mm |
| Radhärte | 78a |
| Collections | 2023 |
| Board Breite ( '' ) | 10.00" |
| Board Breite ( cm ) | 25.40cm |
| Board Länge ( cm ) | 76.20cm |
| Board länge ('') | 30.00" |
| Gewicht Einzel | 2100g |
| Wheelbase '' | 15.5" |
| READY FOR GALAXUS | YES |
| MODEL NAME | Burner |
| SKATEBOARD COMPLETE OR DECK ONLY | Complete |
| LABEL CATEGORY NAME | Skateboard |
Keine Fragen von Kunden für den Moment.
| Name: | |
| Email: | |
| Frage: | |
|
|
|
| Stellen Sie eine Frage |

ICESKATES













































