| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
After 30 years in Flon, Sports Discount is moving to Boulevard de Grancy 2, 1006 Lausanne!


159.00 CHF
| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
Arbor Rally Photo Complete 30.50” 2017
Arbor Pistola 33.5" Multi 2019
Arbor Martillo 32.375" Artist 2020 - Complete
Arbor Pocket Rocket 27" Artist 2020 - Complete
Arbor Pilsner 28.75" Photo 2020 - Complete
Arbor Sizzler 30.5" Groundswell 2020 - Complete
Arbor Bamboo Sizzler Zoe Keller 30.5" 2023
Arbor Bamboo Pocket Rocket Zoe Keller 27" 2023
Arbor Cruiser Rally 30.5'' Groundswell 2020 - Complete
Arbor Flagship Zeppelin 32" 2023
| (Selected) 27" | |
| Wheelbase (cm) | 35.56cm |
| Bearings | Abec 7 |
| Wheel diameter | 61mm |
| Wheel hardness | 78a |
| Collections | 2023 |
| Board Width ( \'\' ) | 7.75" |
| Board Width ( cm ) | 19.69cm |
| Board Length ( cm ) | 68.58cm |
| Board Length (\'\') | 27.00" |
| Wheelbase \'\' | 14.00" |
| SKATEBOARD COMPLETE OR DECK ONLY | Complete |
| Wheelbase (cm) | 35.56cm |
| Bearings | Abec 7 |
| Wheel diameter | 61mm |
| Wheel hardness | 78a |
| Collections | 2023 |
| Board Width ( \'\' ) | 7.75" |
| Board Width ( cm ) | 19.69cm |
| Board Length ( cm ) | 68.58cm |
| Board Length (\'\') | 27.00" |
| Wheelbase \'\' | 14.00" |
| SKATEBOARD COMPLETE OR DECK ONLY | Complete |