| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
After 30 years in Flon, Sports Discount is moving to Boulevard de Grancy 2, 1006 Lausanne!


219.00 CHF
| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
Long Island Florida 29.5" Surfskate Complete 2021
Long Island Swell 34" Surfskate Complete 2021
Long Island Trace 31.2" Surfskate Complete 2021
| (Selected) 31" | |
| Wheelbase (cm) | 48.26cm |
| Collections | 2024 |
| Board Width ( \'\' ) | 9.5" |
| Board Width ( cm ) | 24.13cm |
| Board Length ( cm ) | 78.74cm |
| Board Length (\'\') | 31.0" |
| Wheelbase \'\' | 19.0" |
| MODEL NAME | Wata 31" |
| SKATEBOARD COMPLETE OR DECK ONLY | Complete |
| Wheelbase (cm) | 48.26cm |
| Collections | 2024 |
| Board Width ( \'\' ) | 9.5" |
| Board Width ( cm ) | 24.13cm |
| Board Length ( cm ) | 78.74cm |
| Board Length (\'\') | 31.0" |
| Wheelbase \'\' | 19.0" |
| MODEL NAME | Wata 31" |
| SKATEBOARD COMPLETE OR DECK ONLY | Complete |