| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
After 30 years in Flon, Sports Discount is moving to Boulevard de Grancy 2, 1006 Lausanne!


249.00 CHF
Black
| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
Micro Kickboard Original Silver 2.0 2023
| (Selected) Black | |
| Color | Black |
| Deck material | Aluminium |
| Deck Width | 12 cm |
| Deck Length | 33 cm |
| Wheel size | 200 |
| Wheel diameter | 200mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 5.85 kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | PU |
| Color | Black |
| Deck material | Aluminium |
| Deck Width | 12 cm |
| Deck Length | 33 cm |
| Wheel size | 200 |
| Wheel diameter | 200mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 5.85 kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | PU |