| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
After 30 years in Flon, Sports Discount is moving to Boulevard de Grancy 2, 1006 Lausanne!


240.00 CHF
Midnight Grey
Pine Green
Tire Peach
| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
Micro Kickboard Original Silver 2.0 2023
| (Selected) | (Selected) Pine Green | (Selected) Tire Peach | (Selected) Midnight Grey | |
| Deck material | Reinforced fiberglass | Reinforced fiberglass | Reinforced fiberglass | |
| Deck Width | 12cm | 12cm | 12cm | |
| Deck Length | 33 cm | 33 cm | 33 cm | |
| Wheel size | 200 | 200 | 200 | |
| Wheel diameter | 200mm | 200mm | 200mm | |
| Collections | 2026 | 2026 | 2026 | |
| Gender | Unisex | Unisex | Unisex | |
| Unit weight | 5 kg | 5 kg | 5 kg | |
| Number of wheels | 2 | 2 | 2 | |
| Wheel material | Rubber | Rubber | Rubber |
| Deck material | Reinforced fiberglass |
| Deck Width | 12cm |
| Deck Length | 33 cm |
| Wheel size | 200 |
| Wheel diameter | 200mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 5 kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | Rubber |
| Deck material | Reinforced fiberglass |
| Deck Width | 12cm |
| Deck Length | 33 cm |
| Wheel size | 200 |
| Wheel diameter | 200mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 5 kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | Rubber |
| Deck material | Reinforced fiberglass |
| Deck Width | 12cm |
| Deck Length | 33 cm |
| Wheel size | 200 |
| Wheel diameter | 200mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 5 kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | Rubber |