| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
After 30 years in Flon, Sports Discount is moving to Boulevard de Grancy 2, 1006 Lausanne!


249.00 CHF
Neochrome
Neochrome Black
| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
Micro Kickboard Original Silver 2.0 2023
| (Selected) Neochrome | (Selected) Neochrome Black | |
| Color | NeoChrome | Neochrome Black |
| Deck material | Aluminum, non-slip sandpaper coating | Aluminum, non-slip sandpaper coating |
| Deck Width | 12cm | 12 cm |
| Deck Length | 33 cm | 33 cm |
| Wheel size | 200 | 200 |
| Wheel diameter | 200mm | 200mm |
| Collections | 2026 | 2026 |
| Gender | Unisex | Unisex |
| Unit weight | 5 kg | 5 kg |
| Number of wheels | 2 | 2 |
| Wheel material | PU | PU |
| Color | NeoChrome |
| Deck material | Aluminum, non-slip sandpaper coating |
| Deck Width | 12cm |
| Deck Length | 33 cm |
| Wheel size | 200 |
| Wheel diameter | 200mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 5 kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | PU |
| Color | Neochrome Black |
| Deck material | Aluminum, non-slip sandpaper coating |
| Deck Width | 12 cm |
| Deck Length | 33 cm |
| Wheel size | 200 |
| Wheel diameter | 200mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 5 kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | PU |