| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
After 30 years in Flon, Sports Discount is moving to Boulevard de Grancy 2, 1006 Lausanne!


140.00 CHF
| {0} |
Pas de questions pour le moment.
| Nom: | |
| Email: | |
| Question: | |
|
|
|
| Poser une question |
Micro Sprite Led Purple Stripe 2023
Micro Sprite Led Saphire Blue 2023
| (Selected) | (Selected) Silverchrome | (Selected) Glow White | |
| Color | Silverchrome | Glow White | |
| Deck material | Aluminum, non-slip sandpaper coating | Aluminum, non-slip sandpaper coating | |
| Deck Width | 10 cm | 10 cm | |
| Deck Length | 35 cm | 35 cm | |
| Wheel size | 120mm | 120mm | |
| Wheel diameter | 120mm | 120mm | |
| Collections | 2026 | 2026 | |
| Gender | Unisex | Unisex | |
| Unit weight | 2.8kg | 2.8kg | |
| Number of wheels | 2 | 2 | |
| Wheel material | PU | PU |
| Color | Silverchrome |
| Deck material | Aluminum, non-slip sandpaper coating |
| Deck Width | 10 cm |
| Deck Length | 35 cm |
| Wheel size | 120mm |
| Wheel diameter | 120mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 2.8kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | PU |
| Color | Glow White |
| Deck material | Aluminum, non-slip sandpaper coating |
| Deck Width | 10 cm |
| Deck Length | 35 cm |
| Wheel size | 120mm |
| Wheel diameter | 120mm |
| Collections | 2026 |
| Gender | Unisex |
| Unit weight | 2.8kg |
| Number of wheels | 2 |
| Wheel material | PU |